Традиційно, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, на початку навчального року студентів, які мають високі показники у навчальній, науковій та організаційній діяльності відзначають іменними стипендіями.

Цей рік не став виключенням. 27 вересня 2021 року на засіданні Вченої Ради ТДАТУ ректор університету Володимир Кюрчев урочисто вручив сертифікат на отримання іменної стипендії Дмитра Моторного студенту 25 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Володимиру Моторіну.

Володимир навчається в Університеті з 2018 року, одразу після закінчення Мелітопольського коледжу ТДАТУ. Вибір спеціальності, з його слів, був не випадковим. Оскільки, на сьогоднішній день, аграрний бізнес стрімко розвивається, і тому висококваліфіковані фахівці-агроінженери користуються великим попитом на ринку праці. Окрім цього, йому завжди подобалось працювати з технікою, саме тому він зробив для себе вибір – вступити на навчання у Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного на спеціальність «Агроінженерія».

Одразу після вступу, Володимир проявив свої організаторські здібності та взяв на себе обов’язки старости групи. На даній посаді він показав себе із позитивної сторони, завжди підтримує, контролює та допомагає своїм одногрупникам в навчанні, при цьому навчаючись на відмінно.  Окрім навчання Володимир приділяє велику увагу науковій діяльності. Завжди приймає участь в наукових конференціях, предметних олімпіадах та наукових конкурсах. Неодноразово нагороджувався грамотами та дипломами.

Після вручення Володимир щиро подякував за таку високу нагороду та наголосив, що ні разу не пожалкував, що обрав для здобуття вищої освіти саме Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Надія Паляничка,
заступник декана з ОВР механіко-технологічного факультету