Більше 200 педагогів закладів вищої освіти України отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у галузі вищої освіти. У списку стипендіатів є і науковці ТДАТУ.

Відповідне розпорядження було прийнято на черговому засіданні Кабінету Міністрів України 29 вересня, напередодні Дня вчителя.

У числі тих, хто номінований на стипендію, три співробітника Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: професори Ігор Сірий та Анатолій Волох, а також доцент кафедри вищої математики і фізики Василь Кравець.

За даними Міносвіти, стипендії призначено науково-педагогічним працівникам, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток вищої освіти, сумлінно протягом багатьох років на високому науково-теоретичному та методичному рівні здійснювали підготовку претендентів вищої освіти і досягли 70-річного віку. Виплати будуть здійснюватися з вересня 2021 року в розмірі 7137 грн і з грудня 2021 року – 7443 грн в межах бюджетних призначень, встановлених Міністерству освіти і науки Законом “Про Державний бюджет України” на відповідний рік.

Редакційно-видавничий відділ