9 листопада 2017 року відбулась студентська науково-практична конференція «Тенденції розвитку сучасної української літературної мови».

Становлення народу тісно пов’язане з формуванням його мови. Усі сторони суспільного життя, процеси пізнавальної і творчої діяльності людини, кожний момент свідомості супроводжуються мовою.

Метою даної конференції стало сприяння розкриттю наукового і творчого потенціалу студентської молоді, вміння аналізувати проблематику положення української мови та літератури, генерація нових ідей і пропозицій щодо інноваційних шляхів розвитку української мови.

Усі присутні почували себе вільно і ставили питання, які стосувалися розвитку та функціонування сучасної української мови. Студенти мали можливість показати свої здібності щодо виступу перед аудиторією, вміння відповідати на поставленні проблемні питання.

Можна з упевненістю сказати, що наша співуча мова житиме, бо наша молодь пише сторінки майбутнього України.

Кафедра суспільно-гуманітарних наук висловлює подяку усім учасникам і сподівається на подальшу співпрацю.

Шлєіна Л.І., викладач кафедри СГН