З метою вшанування мужності та героїзму визволителів України від німецько-фашистських загарбників та збереження військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук Мельником О.О. 8 листопада 2017 р. було проведено відео заняття з обговоренням  документального фільму «Визволення України» з циклу «Невідома війна».У перегляді фільму та обговоренні теми взяли участь студенти 11, 12 груп енергетичного факультету.

Сучасні захисники територіальної цілісності та незалежності України зберігають і примножують святі військові традиції періоду Другої Світової війни. Бойові традиції, що народилися у давні часи, протягом усієї історії України постійно розвиваються та наповнюються новим змістом новими поколіннями захисників Батьківщини.

Після перегляду та обговорення фільму студенти подякували за нову форму організації та  проведення заняття.