Днями, на онлайн-платформі Google Meet, студентська рада механіко-технологічного факультету ТДАТУ провела онлайн-зустріч “Вільне спілкування” для всіх охочих здобувачів.

Впродовж трьох годин учасники зустрічі не просто спілкувалися, а заряджалися позитивом та розмовами на різноманітні теми, які хвилюють студентів. Це було особливо важливо в умовах дистанційного навчання, коли відсутність особистого спілкування може вплинути на наше самопочуття та мотивацію.

Основною ідеєю заходу було об’єднання студентів і створення місця для відкритого діалогу. Учасники розмовляли про актуальні питання, навчання, хобі, та багато іншого. Ця подія надихнула, розширила знання і відкрила нові можливості для спілкування та співпраці.

Але найважливіше – фідбек був неймовірний!  Організатори зустрічі отримали багато позитивних відгуків,що  надзвичайно мотивує їх  продовжувати працювати над подібними заходами.

“З нетерпінням чекатимемо на наступну вільну зустріч, де знову зможемо об’єднатися, обмінюватися ідеями та створювати неймовірні спогади разом. Дякуємо всім, хто приєднався до нас цього дня та робив його особливим”, – зазначають організатори і учасники вільного спілкування.