Активісти студентської ради Таврійського ДАТУ ведуть у соціальних мережах щотижневу рубрику під назвою «#studlife». Це відео тривалістю 30 секунд, що висвітлює останні події тижня. Для студентської ради #studlife – це свого роду підсумок роботи, здобутих успіхів, пережитих подій.

Також рубрика є корисною для тих, хто через хворобу або з інших причин, пропустив цікаві події, заходи, акції тощо. Відео містить в собі добірку фотознімків та уривків відео, які показують реальне життя активістів таким, як воно є. Абітурієнти і студенти, які ще вагаються вступати до складу студентської ради, за декілька хвилин можуть ознайомитись з діяльністю активістів впродовж місяців.

Відеоролик завжди можна знайти за допомогою хештега #studlife в Instagram та Facebook. Під відео є короткий опис, про що саме йтиметься.

Запрошуємо Вас стати постійним глядачем нашої рубрики #studlife! Бажаємо приємного перегляду!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ