У ТДАТУ навчається чудова молодь, які прагнуть отримувати знання не тільки на лекціях, а й постійно самоудосконалюються – формують себе як особистість, всебічно розвиваються і прагнуть отримувати додаткові знання. Впевнені, що отримані знання обов’язково в подальшому стануть їм в нагоді.

Серед активістів саморозвитку – Влада Шмалій, студентка 4 курсу «Економічний консалтинг та бізнес-економіка», перша заступниця голови студради ТДАТУ і громадська активістка.

Влада постійно в пошуку нових можливостей. Нещодавно вона завершила курс «Написання грантів: як знайти кошти та написати виграшну пропозицію» від Університету штату Пенсильванія (або скорочено Penn State) і Дорадчого Офісу при Університеті (Penn State Extension). Саме там вона отримала важливі знання: з пошуку можливостей для отримання грантів за допомогою різноманітних методів; розгляду і написання ефективної грантової пропозиції; як швидко та ефективно відповідати на запити пропозицій (requests for proposals, RFP); ефективно працювати з фондами і будувати відносин зі спонсорами.

«Дуже крутий досвід та знання!» – акцентувала Влада в соцмережах.

Світлана Ускова, студентка 4 курсу МТФ, голова студради МТФ, громадська активістка. Світлана у постійному русі пізнання нового і цікавого. Лише у грудні встигла, крім навчання, пройти онлайн курс «РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ 5 кроків до успіху громадської організації», де познайомилась з фандрейзингом для ГО; комунікаціями та SMM для гуманітарного сектору ібагато чого цікавого. Але це ще не все! Пройшла крутий освітній інтенсив від Української волонтерської служби. Не забувала і про свій МТФ – організували Різдвяні посиденькі і студентський конкурс «Створи Геніальність»!!

Євген Пенчук, про якого ми писали вже багато разів, не перестає дивувати університетську спільноту своєю самореалізацію у різних сферах: навчанні, участі у проєкті «АгрокебетиPRO», громадській діяльності.

Євген у період з жовтня по грудень взяв участь у 10 вебінарах , організованих Освітнім центром Верховної Ради України за сприяння Програми USAID «РАДА: наступне покоління». Актуальні теми вебінарів: політика, парламентаризм та громадянська участь, розбудова демократичної України.

Вітаємо розумних, вмотивованих студентів з чудовими результатами, новими знаннями і бажаємо нових перемог!