Студенти ТДАТУ демонструють це постійно – вмотивовані, вони новатори, модернізатори, архітектори майбутнього України, драйвери змін.

Яскравою представницею такого студентства є Влада Шмалій, студентка 4 курсу «Економічний консалтинг та бізнес-економіка», перша заступниця голови студради ТДАТУ  і  громадська активістка.

Влада днями  стала гостею прямого ефіру каналу Новости Мелитополя у програмі «Як ти?».

Не зважаючи на війну, Влада дуже активна студентка. Їй все  цікаво. Крім навчання, Влада постійно бере участь у різних молодіжних заходах.

Вона пройшла стажування у Івано-Франківській міській раді у рамках проєкту «Молодь і Влада». Приїхала у Польщу по програмі Erasmus + International Youth Exchange Project “Join in! Europe needs us – Art workshops”, яка триватиме з 23.07-03.08.2023 Poznań/Poland. Вона  була учасницею Всеукраїнського форуму студентських активів провідних університетів «Student Union forum 2023” в Івано-Франківську.

Сьогодні Влада – sdg-амбасадорка Цілі сталого розвитку 4 – якісна освіта,  вона весь час знаходить нові можливості для молоді.

– Моя порада: використовувати кожну можливість, яку ви зустрічаєте. Це – досвід! Він обов’язково стане в нагоді у вашій подальшій діяльності. Потрібно навчатися, здобувати знання і повертатися в Україну, – каже студентка.  А якщо ви все-таки знайшли за кордоном себе, займаєтесь улюбленою справою, зустріли кохану людину і вирішили лишитися, передавайте здобуті знання людям, які знаходяться в Україні. Молодь, яка зараз там, згадайте друзів, що перебувають в інших країнах, напишіть їм, бо там також важко.

Повну версію розмови з представницею прогресивної молоді Мелітополя  Владою Шмалій дивіться нижче.

Студентство – незвичайні люди, які змінюють хід історії!

І сьогодні у нашій країні це саме так! І студенти ТДАТУ з їх числа.

Ми разом усе подолаємо і переможемо!