13 листопада 2017 року студентським активом енергетичного факультету за підтримки деканату енергетичного факультету було здійснено благодійну акцію «Допоможемо дітям з малозабезпечених родин». Студенти Ковальов Максим, Дзівіцький Олександр, Халіман Ліліана, Клик Артем та Юрій Зирянов відвідали Мелітопольську санаторну школу-інтернат. Студенти принесли з собою багато солодощів та настільних ігор, які діти отримали після участі в цікавих конкурсах та відгадав складні загадки.

Зустріч студентів  з вихованцями школи-інтернату проходила в дружній та емоційній атмосфері. Хлопці та дівчата швидко втягнулися в ігрову атмосферу загадок та конкурсів – відповіді на загадки звучали майже миттєво. Особливо дітям сподобалися конкурси з надувними кульками. Конкурси на ерудицію та уважність діти виконували швидко та легко, що свідчить про необхідні знання, які дають дітям викладачі школи-інтернату.

Наприкінці зустрічі діти намалювали рисунки своєї школи-інтернату і подарували їх на згадку студентам енергетичного факультету. Ці рисунки будуть розміщені в кімнаті студентської ради факультету. Також не обійшлось без подяки студентам від керівництва школи-інтернату у вигляді Похвального листа.  Зустріч закінчилась сумісною фотосесією, діти дякували студентам та запрошували частіше приходити до них у гості.

Заступник декана енергетичного факультету ТДАТУ Ковальов О.В.