Факультет економіки та бізнесу ТДАТУ приділяє велику увагу вихованню у студентів патріотизму, любові та поваги до рідного університету та факультету. Саме тому деканом факультету Карманом Сергієм Вікторовичем було ініційовано проведення зведених лекцій про стару та новітню історію ТДАТУ та факультету економіки та бізнесу.

Впродовж двох тижнів заст. декана з організаційно-виховної роботи Васильченко Олена Олегівна провела лекції для всіх студентів факультету, на яких розповіла та проілюструвала за допомогою власне створеної мультимедійної презентації, як започатковувався університет, хто був першим ректором ТДАТУ, як відкривалися нові спеціальності, розказала про символіку університету, гімн і т.п., а також окремо розповіла про створення економічного факультету, історію його розвитку, видатних випускників ФЕБ, найкращих студентів та студентську раду.

Лекції виявились дуже пізнавальними та цікавими, студенти залишись задоволеними.

Студентка магістратури ФЕБ, Ганжа Олена

Фото Ганни Бовкун