Згідно навчального плану студенти механіко-технологічного факультету зобов’язані отримати посвідчення водія категорії «В» та тракториста-машиніста категорій «А1, А2, В1».

10 листопада 2017 року на кафедрі МЕЗ був проведений екзамен з дисципліни «Підготовка трактористів-машиністів», в результаті якого студенти отримали посвідчення тракториста-машиніста категорій «А1, А2, В1». Дані категорії дають можливість керувати колісними та гусеничними тракторами всіх тягових класів і самохідними зерно- і кукурудзозбиральними комбайнами.

Екзамен, який складався з теоретичної та практичної частини, приймали голова екзаменаційної комісії Державний інспектор ГУ ДПСС в Запорізькій області Троценко О.О. та члени комісії Компанієць О.В., Панченко А.І., Пугач В.О. Вони відмітили високий рівень теоретичної підготовки студентів та навичок водіння!