У Запоріжжі відбувся другий етап обговорень в рамках Всеукраїнської дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє».

Була презентована концепція та проєкт реконструкції Музею історії запорозького козацтва та Кургану єдності України. У дискусії взяли участь представники Міністерства культури та інформаційної політики, обласної влади, розробники проєкту, відповідні експерти та студенти.

До обговорення були запрошені усі охочі. Студенти ТДАТУ у складі Запорізької обласної студентської ради не залишились осторонь і також взяли активну участь в обговоренні!

Активісти Таврійського ДАТУ небайдужі до історичних пам’яток та зацікавлені у тому, аби підвищувати рівень історичної грамотності серед молоді.

Студрада ТДАТУ