images13 грудня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки освітнього проекту «Агро 2019». Конкурс протягом двох місяців проводився серед студентів профільних ЗВО з метою привернути молодь до підприємницької діяльності, мотивувати до розвитку і кар’єрного росту.

До «Агро 2019» приєдналися 1700 конкурсантів із 34 навчальних закладів країни. Вони пройшли два етапи відбору: написали тести з профільних предметів і презентували експертам бізнес-плани інвестиційних проектів в сфері агропромислового комплексу. У фіналі 83 студента захистили власні проекти перед експертним журі.

Члени журі – директор департаменту рослинництва і землеробства компанії «АПК-інвест» Бенуа Батай і головний ветеринарний лікар тваринницького комплексу «АПК-інвест» Олександр Гоцай – визначили тридцять переможців «Агро 2019», чиї ідеї в агробізнесі виявилися найперспективнішими.

У лютому 2019 року за фінансової підтримки Фонду Бориса Колеснікова переможці побувають на престижному галузевому форумі «SIMA 2019» (Париж), на якому відвідають навчальні лекції, семінари та майстер-класи, познайомляться з інноваціями та трендами глобальної аграрної сфери, дізнаються багато цікавого на пізнавальній екскурсії Францією.

Серед тридцяти переможців – студенти ТДАТУ, яким вдалося здивувати експертів галузі та довести перспективність своїх ідей:

1. ШЕВЧЕНКО А.І. (факультет АТЕ, спеціальність Агрономія – керівник: к.с.г.н., доц. Герасько Т.В.)
  2. СУХОВЕЦЬКИЙ А.О., (факультет ЕтаБ, спеціальність – керівник: к.е.н., доц. Болтянська Л.О.)
  3. КАЛІНІН О.В.(факультет АТЕ, спеціальність Агрономія – керівник: к.с.г.н., доц. Колесніков М.О.)

Подібні конкурси мають велике значення, оскільки проекти студентів оцінюють сторонні фахівці. Вони переконуються, що їхні вміння та компетенція, які були отримані в університеті, високо цінуються роботодавцями. Молоді люди бачать реальну оцінку своїх знань, а це в свою чергу стимулює їх до майбутніх звершень – наукової роботи, практичної підготовки.

Вітаємо з перемогою!

За матеріалами: Науково-дослідна частина; доцент,