547d36235d4ecdc0758f004375bb3adc_kozakВ рамках заходів ТДАТУ щодо покращення національно-патріотичного виховання студентської молоді в університеті за участі студентського активу університету та факультетів проводиться робота з реалізації проекту щодо створення Громадської організації (ГО) «Студентський козачий курінь ТДАТУ» та в його складі підрозділу «Козацька берегиня ТДАТУ» як, на початковому етапі, структурного підрозділу ГО «Мелітопольський козацький полк».

Метою організації є сприяння відродженню та розвитку козацьких життєвих принципів, історичних і культурних традицій козацтва.

Членами козацького куреня можуть стати усі бажаючі студенти, як хлопці так і дівчата, які підтримують мету та завдання організації, є справжніми патріотами нашого козацького краю, мають бажання доторкнутися до славного козацького минулого та сьогодення, ознайомитись з козацькими звичаями та запроваджувати їх у повсякденне життя.

В рамках реалізації проекту керівництво університету налагодило тісні зв’язки із Радою Мелітопольського козацького полку та керівництвом Запорізької обласної координаційної ради з питань козацтва Запорізької ОДА. Наразі триває підготовка установчих документів. Наступним етапом, починаючи з 15 грудня 2015 року, будедобровільний набір студентів до складу університетського козацького куреня. Офіційне посвячення в козаки за усіма козацькими традиціями буде відбуватися на острові Хортиця у м. Запоріжжі.

Планується змістовна робота кафедри Суспільно-гуманітарних наук та Наукової бібліотеки в питаннях розвитку козацтва, створення музею «Козацької слави». Крім того, наші козаки матимуть можливість займатися козацьким бойовим мистецтвом «Спас» на кафедрі Фізичного виховання і спорту університету. Для роботи студентської козацької старшини буде виділено окреме приміщення.

Отже, запрошуємо усіх бажаючих студентів до вступу в Студентський козачий курінь університету!

Координаторами проекту від університету являються: проректор університету з НПР Ломейко О.П., помічник ректора з ОВР Грицаєнко І.М., доц. каф. суспільно-гуманітарних наук Михайлов В.В., зав. каф. фізичного виховання і спорту Рибницький А.В., 1-ий заст. голови студентської ради університету, студ. 3-го курсу МТФ Гончаров Кирило, співголова організаційного сектору студентської ради університету, студ. 3-го курсу ф-ту ІКТ Кондаков Іван.

Козацькі Старшини ТДАТУ

Для інформації: 10 грудня 2015 року організаційними зборами студентського активу університету було прийнято рішення про створення «Студентського козачого куреня ТДАТУ», за що представники всіх факультетів проголосували одноголосно.