З 7 по 11 грудня на кафедрі «Технічна механіка» проходить прилюдний захист курсових проектів студентами механіко-технологічного факультету з дисципліни «Деталі машин» і вперше студентами факультету інженерії та комп’ютерних технологій з дисципліни «Деталі машин і основи конструювання».

Вивчення цих дисциплін завершує цикл загальноінженерної підготовки майбутніх фахівців, узагальнює знання отримані при вивченні студентами загальнонаукових і загальнотехнічних дисциплін і є базою для вивчення спеціальних дисциплін.

Курсове проектування з деталей машин сприяє вирішенню найголовнішої задачі технічної освіти – перетворення формальної логіки теоретичних дисциплін в логіку практичних інженерних розрахунків і реальних конструкцій.

Згідно рекомендацій «Положення про організацію освітнього процесу в Таврійському державному агротехнологічному університеті» курсовий проект з деталей машин є комплексним і має міждисциплінарний характер – проектування проходить на трьох кафедрах університету: «технічна механіка», «технологія конструкційних матеріалів», «технічний сервіс в АПК».

До керівництва курсовим проектуванням залучені найдосвідченіші фахівці: декан механіко-технологічного факультету Кюрчев С.В., декан факультету інженерії та комп’ютерних технологій Вершков О.О., доценти: Коломієць С.М., Пеньов О.В., Бакарджиєв Р.О., Паніна В.В.

Виконання комплексного курсового проекту сприяє суттєвому підвищенню якості підготовки і дозволяє студентам: професійно виконувати розрахунки типових деталей і вузлів машин; конструювати вузли машин загального призначення відповідно до технічного завдання; враховувати при конструюванні вимоги міцності, надійності, технологічності, економічності, стандартизації і уніфікації, охорони праці, промислової естетики.

Кафедра «технічна механіка»