Нова екскурсія, нові враження! Студенти 3-го курсу спеціальності «Менеджмент» відвідали одне з найпотужніших машинобудівних підприємств Мелітополя – завод з виробництва та ремонту турбокомпресорів «Турбоком».

Зустріч з менеджерами підприємства дала змогу студентам відчути дух «живого» виробництва, отримати інформацію про те, які існують досягнення, труднощі на виробничому підприємстві, що є ключовим у здійсненні керівництва персоналом, налагодженні партнерських зв’язків, що надихає до трудових звершень кожного з великого колективу турбокомівців.

Майже усі підрозділи були представлені для ознайомлення начальником відділу маркетингу Олександром Єрмаком, випускником Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, та Костянтином Горбачовим, директором з розвитку заводу «Турбоком».

Зустріч була цікавою, пізнавальною. Крім того, що студенти ознайомились з процесом виробництва, роботою відділів, які є основою менеджменту заводу, вони почули ще й цікаві розповіді про те, як керівники цінують та підтримують на підприємстві спорт, як піклуються про здорове харчування, яке цікаве хобі має один зі співзасновників підприємства Ігор Лютий – він займається різьбою по дереву та творить неперевершені фігури, кожна з яких «з характером». Так бізнес-, спорт- та художні таланти поєднуються на цьому прекрасному підприємстві.

Вікторія Нехай,
д.е.н., професорка кафедри менеджменту