З метою навчання молоді основам місцевого самоврядування, ознайомлення з роботою відділів виконкому, залучення молодих людей до громадського життя міста на базі виконавчого комітету розпочато роботу «Школи місцевого самоврядування».

Заняття  будуть проводити начальники відділів, управлінь структурних підрозділів Мелітопольської міської ради, які зможуть розповісти як звертатися до відповідних органів, щоб ідеї молоді були реалізовані. Головний спеціаліст управління молоді та спорту Тетяна Несват повідомила, що Школа буде включати до себе сім як лекційних, так і практичних занять, котрі будуть проходити раз на тиждень.

28 лютого в конференц-залі виконавчого комітету міської ради відбулося перше заняття «Школи місцевого самоврядування». На заході були присутні представники активної молоді міста Мелітополя. З вітальним словом до студентів звернувся начальник управляння молоді та спорту Андрій  Жорняк. Він зазначив, що спілкування повинно бути живим, та якщо вже є якісь ідеї, то можна задавати питання, на які будуть дані консультативні відповіді.

Першу лекцію на тему «Структура виконавчого комітету Мелітопольської міської ради»  читав начальник організаційного відділу виконкому Віктор Федічкін. Він розповів молоді, чим органи місцевого самоврядування відрізняються від державної влади і які підрозділи працюють в Мелітопольському виконавчому комітеті.

В першому засіданні Школи  прийняли участь 6 представників студентського активу ТДАТУ.

Наступне заняття  заплановано на 5 березня з 15:00 до 17:00 години. А вже на третій зустрічі відбудеться перший інтерактив. За результатами роботи всім учасникам  Школи  будуть видані відповідні  сертифікати.

Інформаційний сектор Гончаренко Єлизавета, ТДАТУ