З ініціативи ТДАТУ та узгодження з Управлінням освіти Енергодарської міської ради за підтримки науково-методичного центру м. Енергодар 27 лютого 2018 року була проведена зустріч з учнівською молоддю.
Організаторами виступили: відділ профорієнтації та довузівської підготовки (начальник Циновська Т.Т., методист Спірінцева О.П.) та профорієнтаційна бригада кафедри «Електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова» (ст.викладач Попрядухін В.С., ст.викладач Ковальов О.В.) і магістр спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Дудіна М.П.
Під час спілкування з учнями 10-х та 11-х класів представники університету надали відповіді на питання, котрі з року в рік не втрачають актуальності для випускників: які правила вступу до університету на 2018 рік, яким був конкурс минулого року, перелік конкурсних предметів для здачі зовнішнього незалежного оцінювання, особливості вступу за державним замовленням та за контрактом, дізналися про спеціальності ТДАТУ, контакти університету з потенційними роботодавцями, перспективи подальшого працевлаштування, можливість стажувань за кордоном, умови навчання, стан матеріально-технічної бази, наявність бібліотек, спортивних майданчиків, баз відпочинку, умови проживання в гуртожитках, тощо.
Дудіна Марія, студентка енергетичного факультету, наголосила на тому що викладачі університету допоможуть сформувати особисте ставлення до обраного фаху та як з легкістю досягти бажаної мети.
Переважна більшість молоді ще остаточно не визначилась зі своїм майбутнім, та наша зустріч допомогла їм отримати об’єктивне уявлення про студентське життя і можливості реалізації своїх прагнень. Протягом дня понад 350 школярів з семи навчальних закладів м. Енергодар поспілкувались з представниками ТДАТУ. Підводячи підсумки роботи, співробітники кожної з шкіл відмітили якість нового рівня проведення профорієнтаційних заходів й акцентували увагу на розширену інформацію.
У дружній атмосфері відбулось обговорення планів на майбутню співпрацю з Управлінням освіти Енергодарської міської ради і науково-методичним центром про проведення більшої кількості пізнавальних та інформаційно-профорієнтаційних заходів зі школярами м. Енергодар.

Спірінцева О.П.
методист відділу ПДП