7 квітня 2017 року в рамках заходів обласної молодіжної програми співпраці студентських активів ВНЗ Запорізької області наш університет відвідали студенти державних ВНЗ з міст Запоріжжя, Бердянська.

У складі делегації були представники студентських активів ЗНУ, ЗНТУ, ЗДІА, ЗДМУ, МДПУ, БДПУ. Основна мета заходу – обмін досвідом роботи органів студентського самоврядування ВНЗ області.

Під час знайомства з ТДАТУ гостям було представлено музей історії університету; стендові презентації І, ІІ корпусів; робота наукової бібліотеки та ЦКіД університету; були продемонстровані мультимедійні та ІТ складові навчального процесу ТДАТУ; змістовна частина роботи всіх складових студентського самоврядування університету, були показані студентські центри факультетів і університету. На завершення була екскурсія до їдальні університету.

В ауд. 1.111 були представлені короткі виступи представників ВНЗ області. Було рекомендовано все найбільш цікаве та корисне до запровадження в роботу студентських рад ВНЗ. Наступна зустріч відбудеться в ЗДІА.

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР,

співорганізатор зустрічі,