16 жовтня на механіко-технологічному факультеті відбулася онлайн зустріч активістів студентської ради. Голова студентської ради запросила учасників обговорити кілька важливих питань, що стосуються життя факультету та студентської громади.

1. Підготовка до дня народження факультету

Один із головних аспектів обговорення був присвячений підготовці до святкування Дня народження Механіко-Технологічного Факультету. Зважаючи на складну ситуацію в Україні, цього року святкування відбудеться у онлайн форматі.

2. Аудит складу студентської ради

Ще однією важливою темою обговорення був аудит складу студентської ради факультету. Важливо періодично переглядати і оцінювати роботу студентської ради, щоб забезпечити її ефективність та відповідність потребам студентського комьюніті. Цей аудит допоможе зрозуміти, як можна покращити роботу ради та як краще представляти і захищати інтереси студентів.

3. Створення нової стратегії роботи студентської ради факультету

Останнім пунктом порядку денного, але не менш важливим, було обговорення створення нової стратегії роботи студентської ради факультету. Зміни у світі та середовищі вимагають від нас адаптації та вдосконалення нашої діяльності. Нова стратегія допоможе нам краще відповідати на виклики сучасності та досягати більших результатів.

Зустріч активістів студентської ради була важливим етапом у вдосконаленні життя факультету та удосконаленні роботи студентської громади. Ми прагнемо бути відкритими для думок та пропозицій всіх студентів, тому чекаємо на вашу активну участь у створенні кращого майбутнього для нашого факультету. Дякуємо за вашу підтримку та співпрацю!

#МТФ #СтудентськаРада #СтудентськеЖиття