16 жовтня 2023 року для науково-педагогічних працівників, аспірантів та здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася гостьова лекція д.пед.н., професора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького Олесі Смолінської на запрошення кафедри « Менеджменту та публічного адміністрування».

Тема інтерактивної лекції – «Педагогічна риторика».

Сучасні вимоги до професійної підготовки фахівців зумовили нові завдання вищої школи, одне з яких – формування комунікативної компетентності майбутнього науково-педагогічного працівника. Специфіка науково-педагогічної діяльності передбачає оволодіння навичками спілкування у визначеному професійному колективі, уміннями, що забезпечують розв’язання завдання, які становлять зміст професійної науково-педагогічної діяльності.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність та компетентність спікерки дозволили доступно розкрити питання педагогічної риторики, отримати актуальні відповіді, а також зробити змістовні висновки.

Щиро дякуємо професорці Олесі Смолінській за проведену лекцію,фахову дискусію та подальшу співпрацю!

Світлана Плотніченко; к.е.н., доцент,
в.о. зав. кафедри менеджменту та публічного адміністрування