_1Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету з глибоким сумом сповіщає, що 24 квітня 2017 року пішов з життя завідувач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв, кандидат технічних наук, професор Ялпачик Федір Юхимович.

Це дуже велика втрата, адже із життя пішов справжній патріот університету, людина, яка все життя присвятила себе рідному навчальному закладу, освіті та науці. У вересні цього йому мало виповнитися 70 років, але нажаль тривала хвороба обірвала життя відданій своїй справі людини. Своїм прикладом він запалював інтерес у студентів до навчання та науки, любов до життя та професії.

За своє життя Ялпачик Ф.Ю. пройшов довгий і тернистий шлях від студента до декана факультету і завідувача кафедрою. Завдяки його зусиллям відкривалися нові спеціальності, створена сучасна матеріально-технічна база зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв». Під його керівництвом захищені 4 кандидатських дисертації, видано близько 200 наукових та науково-методичних робіт, серед яких 12 підручників і навчальних посібників, 45 авторських свідоцтв і патентів.

В пам’яті Федір Юхимович назавжди залишиться доброзичливою та відкритою людиною, мудрим та талановитим керівником, видатним вченим та справжнім професором.

Колектив ТДАТУ висловлює глибоке співчуття рідним, близьким, друзям, колегам і студентам з приводу смерті Ялпачика Федора Юхимовича.

Прощання з Ялпачиком Ф.Ю. відбудеться 26 квітня 2017 року з 11.00 до 12.30 години у холі ЦКіД Таврійського державного агротехнологічного університету.

Вічна йому пам’ять.