З нагоди святкування Міжнародного дня студента викладачі і студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зібралися 22 листопада на об’єднану кураторську годину. Завідувач кафедри д.е.н., професор Яворська Тетяна Іванівна привітала молодь із святом, побажала успіхів та наполегливості в досягненні цілей. За визначні успіхи у навчанні та науковій роботі, а також активну участь у громадському житті найкращі студенти спеціальності були нагороджені почесними грамотами. Найбільш активні першокурсники були нагороджені відзнаками «За вдалий старт».

Свято продовжилось конкурсним переглядом рекламних відеороликів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», що були відзняті нашими молодими даруваннями. На розсуд глядачів були представлені як серйозні, так і гумористичні фільми. Оцінювали роботу «майбутніх Спілбергів та Бессонів» усі студенти спеціальності та викладачі кафедри. Підрахунки голосів показали, що переможцями стали студенти групи 11 МБ ПТ, які представили рекламний ролик за мотивами фільму «Люди в чорному». Друге місце посіла дебютна робота студентів групи 11 ПТ, яка була виконана в гумористичному жанрі. В запеклій боротьбі «бронзу» вибороли студенти групи 41 ЕП, відеоролик яких презентував переваги спеціальності очима студентів. Всі команди-учасники були відзначені солодкими призами.