Міжнародний день захисту дітей – широко відзначається в Україні 1 червня. В цей день лунає багато дитячого сміху, в повітрі відчутні аромати позитивного настрою та веселощів. На вулицях можна зустріти багато усміхнених дітлахів, проте найбільше їх в міському парку.

В цьому році Мелітопольський парк культури і відпочинку ім. Горького провів масштабне святкування дня захисту дітей. Відбулася шикарна концертна програма, море веселощів та радості подарували дітям.

Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету, також приєдналися до святкування свята в міському парку і  дарували дітлахам гарний настрій та солодощі.

Студентське профбюро та студентська рада факультету агротехнологій та екології вже традиційно другий рік поспіль  вітає дітлахів повітряними кульками та солодощами.

Також, наші студенти, мали змогу приєднатися до благодійної акції «Подаруй дитині іграшку». В рамках даної акції проводився збір речей та іграшок для діток, які їх потребують найбільше.  Було зібрано і передано 2 пакета речей для дітей.

Свято 1 червня – це свято настрою, свято дитинства. Всі ми в душі діти – не потрібно про це забувати.

Хочемо подякувати деканату факультету АТЕ та профкому  за допомогу в проведені свята!

Голова студентського профбюро

Бончужна Єлизавета