У цьому році Таврійський державний агротехнологічний університет практично одночасно святкував 85-ти річний ювілей та презентував свої досягнення до Дня міста, яке відзначилось у 233 раз.

Наш університет має давню та славетну історію. Не одне покоління керівників сільськогосподарських та промислових підприємств отримали знання та досвід навчаючись в славетному вищому навчальному закладі.

Під час проведення святкової ходи приуроченої до Дня міста в урочисто вбраній колоні йшли шановані ветерани праці, викладачі та студенти.

Доброзичливо і привітно студенти та співробітники університету розповідали про героїчне минуле, трудове сьогодення та перспективи розвитку університету.

Під час урочистостей до виставки університету підходило чимало зацікавлених мешканців та гостей міста. Хтось згадував роки навчання, хтось дякував викладачам за професійні навички та досвід. Приємно було відзначати що велика кількість учнівської молоді цікавились спеціальностями та особливостями навчання. Деякі молоді люди, вже вирішивши вступати до лав університету свідомо ставили питання щодо можливостей реалізації своїх професійних та творчих уподобань.

Молодь університету яскраво представила номери художньої самодіяльності, нагороди та здобутки спортсменів ТДАТУ. Варто відзначити, що усі питання щодо життя університету не залишились без відповіді. Свято міста пройшло динамічно і цікаво, а наш університет посів у ньому вагоме місце.

Відділ профорієнтації
та довузівської підготовки