19 лютого 2019 року на базі Запорізького авіаційного коледжу відбулася регіональна нарада-семінар, під час якої обговорювали проект закону України «Про фахову передвищу освіту».

Нарада-семінар проходила за участю державного експерта, директора вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Шикової Олени Миколаївни, головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Волкової Галини Володимирівни, а також представників закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації, директорів коледжів, технікумів та училищ Запорізької області. ТДАТУ представляв перший проректор Скляр О. Г. разом з директорами коледжів університету.

Проект закону був презентований особисто пані Шиковою О.М., яка сконцентрувала увагу на важливе місце коледжів, технікумів та училищ у системі фахової передвищої освіти.

Директорами навчальних закладів було запропоновано ряд конструктивних пропозиції та рекомендацій щодо функціонування коледжів в системі фахової передвищої освіти, питань організації освітнього процесу, складання ДПА у формі ЗНО тощо.

Усі пропозиції та зауваження будуть розглядати при подальшій роботі над законопроектом «Про фахову передвищу освіту».