Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного отримав допомогу від Апарату Верховної Ради України у вигляді персональних комп’ютерів, моніторів, принтерів та іншого устаткування, необхідного для подальшої організації освітнього процесу.

Оргтехніка надійшла до України з Німеччини (Бундестагу) для надання гуманітарної допомоги, передусім, університетам, які були тимчасово переміщені внаслідок повномасштабної агресії рф.

До числа трьох таких закладів вищої освіти увійшов і ТДАТУ. Це стало можливим завдяки підтримці народної депутатки, голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлії Гришиної та керівника Апарату Верховної Ради України В’ячеслава Штучного, які впевнені, що попри повномасштабну війну та постійний терор з боку рф, українська молодь не повинна втрачати можливість отримувати знання.

Колектив ТДАТУ висловлює вдячність Юлії Гришиній та В’ячеславові Штучному за посильну допомогу в отриманні необхідної для університету оргтехніки.

Слава Україні! Разом до Перемоги!