Центр міжнародних проєктів “Євроосвіта” в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував черговий, сімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2023».

Попри війну і тимчасове переміщення, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного значно покращив свої позиції на 12 сходинок і посів 58 позицію академічного рейтингу.

Цього року експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти та використовували багатокритеріальні підходи до оцінювання ЗВО на основі обробки великих масивів даних (Big Data), які отримані з відкритих джерел і валідність яких може бути перевірена.

Діяльність університетів оцінювалась за наступними показниками:

– Академічна діяльність.
– Науково-видавнича діяльність (Scopus).
– Оцінка науково-дослідницьких досягнень університетів шляхом моніторингу їх Інтернет-сайтів (Webometrics).
– Досягнення ЗВО в розрізі 17 Цілей Сталого Розвитку ООН.
– Якість представлення та популярність ЗВО у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників (UniRank).
– Наукова робота (участь в конкурсах наукових проектів (міжнародних і вітчизняних).
– Привабливість університету для абітурієнтів.

Покращення показників науково-видавничої та публікаційної діяльності, науково-дослідницьких досягнень дозволили ТДАТУ посісти достатньо високе місце серед 200 ЗВО України.

Щорічний прогрес показників ТДАТУ у міжнародних рейтингах, таких як та Webometrics та Scopus демонструє сталий розвиток університету. Не став виключенням і цей рік, де Таврійський ДАТУ посів 96 позицію у Scopus і 51 у Webometrics.

ТДАТУ – беззмінний лідер серед аграрних ЗВО України – 2 місце (1 – посідає НУБІП). Серед переміщених ЗВО Таврійський ДАТУ також посідає 2 місце.

Вітаємо університетську спільноту зі значним досягненням!

Тримаймо наш освітянський фронт і йдемо до Перемоги!

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного був і залишається лідером аграрної освіти півдня України та чекає на своїх вступників.

Отримати детальну інформацію щодо вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного можна за телефонами:

+38 (098) 751-74-48 (Telegram; Viber),
+38 (099) 614-83-02.