Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта», використовуючи дані з відкритих джерел (МОН, КМУ, Національного фонду досліджень України), зробив моніторинг ефективності участі ЗВО в головних конкурсах наукових проєктів у 2022 році.

За умов суттєвого скорочення фінансування ЗВО України у 2022 році за програмою 2201040 «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» за рахунок загального фонду університети намагались нарощувати участь у грантовій діяльності.

Дослідники ЗВО брали участь як у міжнародних, так і вітчизняних проєктах.

За їхніми результатами Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного отримав бюджетне фінансування у конкурсному відборі науково-технічних розробок на 2022/2023 рр і увійшов до рейтингової таблиці ефективності участі в конкурсах науково-дослідних робіт у 2022 році, куди включено 41 ЗВО України .

Дані Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта увійдуть у ТОП 200 Україна.

Докладніше – за посиланням.