«Роки навчання, як одна мить», – саме таким залишився у серцях вчорашніх студентів період навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Днями всі вони пройшли державні кваліфікаційні іспити і незабаром отримають дипломи магістрів. Далі – доросле життя.

Не дивлячись на те, що через повномасштабну війну, останній рік здобувачі отримували знання дистанційно, вони вдячні своїм викладачам за чудове насичене студентське життя.

Ось декілька теплих слів на адресу викладачів. З питань безпеки ми не публікуємо імен студентів.

«Хочу сказати Вам і всій кафедрі велике дякую за ці роки, за вашу підтримку! Хочу побажати, щоб ваші слова якнайшвидше здійснилися і ми всі змогли відвідати український Мелітополь! Дякую»!

«Ось і закінчилось студентське життя. Хочу сказати Вам дякую, дякую за ту підтримку яку ви та всі викладачі нашої кафедри надавали нам на протязі всього навчання. Дякуємо за те, що робили навчальний процес цікавим та корисним. Бажаю нашій кафедрі успіхів та процвітання».

«Чесно кажучи, дуже сумно, що навчання закінчилось…. Я навіть трохи заплакала після оголошення оцінок та слів прощання. Коронавірус, карантини, клята війна забрали багато часу, який я могла би провести в кабінеті, слухаючи цікаві лекції… Або ж в лабораторії, виконуючи різні експерименти, аналізи. Дуже шкода, правда! Дякую за ці роки, дякую за все! ❤Я сподіваюсь, що скоро зустрінемось знову вже в деокупованному Мелітополі!»

«Дякую Вам за всі ці 5,5 роки❤️ За те що були завжди поруч, підказували, направляли й завжди відповідали на наші запитання, якими б вони не були. За те, що були на нашій стороні й завжди допомагали нам, особливо, коли почалася повномасштабна війна, й завжди з розумінням до нас ставились. Від щирого серця дякую вам й сподіваюсь, що ми скоро всі разом зустрінемось ❤️

«Хочу подякувати Вам за те, що навчали нас і ставилися з усією любов’ю. Є що згадати, і це я не забуду. Сподіваюся, що найближчим часом ми зможемо зустрітися і по пити каву у нас у кафе. Дякую ще раз!»

«Дуже дякую за ще один досвід. Я навчалась з вами 1,5 роки і отримала величезне задоволення від своєї групи, від куратора, від вчителів, від кафедри… я з величезним задоволенням приїжджала до університету. Останній рік був важкий не лише для нас, він став вирішальним навіть для університету. Багато висновків було зроблено. І хоч нас розкидало по усьому світі, я дуже сподіваюсь і чекаю на цей день… коли ми зберемось біля нашого ТДАТУ в місті Мелітополь».