Днями у ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» відбулася святкова подія – вручення дипломів випускникам спеціальності 073 «Менеджмент».

Не дивлячись на військовий стан, в Оріхівському коледжі триває освітній процес, студенти успішно склали кваліфікаційний екзамен та отримали дипломи молодшого спеціаліста та грамоти за особливі досягнення.

До привітань від директора коледжу Віктора Нарановича та викладачів коледжу приєдналися запрошені представники ТДАТУ: декан факультету економіки та бізнесу Ірина Колокольчикова та відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Косторной.

В ході спілкування з випускниками було виявлено, що більшість із них прийняли рішення продовжити навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для отримання ступеня бакалавра. Випускники отримали детальну інформацію про особливості навчання в університеті, можливості поєднання навчання та роботи, порядок та дати вступу, вимоги для отримання бюджетних місць.

Вітаємо випускників Оріхівського коледжу та чекаємо на зустріч з ними в новому статусі – студентів Університету.