bannerІнформаційний ресурс Scopus.org.ua опублікував оновлену версію рейтингу університетів України за показниками наукової діяльності станом на січень 2019 року.

Результати рейтингу ЗВО базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

Таврійський державний агротехнологічний  університет піднявся у останньому рейтингу на 20 позицій та посів 128 місце серед університетів України. Згідно з базою даних Scopus, індекс Гірша ТДАТУ збільшився до 6, додавши 4 позиції в порівнянні з минулим роком. Також за минулий рік загальна кількість наукових публікацій університету у виданнях, індексованих Scopus зросла  вдвічі, а цитованість – майже в сім разів.

Індекс Гірша університету дає оцінку ступеня впливовості колективу науковців ТДАТУ, що впливає на його позиції в інших рейтингах.

Нагадаємо, що університет у 2019 році отримав оцінювання в п’яти  міжнародних рейтингах університетів світу і у всіх відзначена позитивна динаміка.

Відділ інформації і аналітики ЦІТІС ТДАТУ