1 вересня  – День знань – важливий та хвилюючий день. Особливо для першокурсників. Адже починається нова сторінка їхнього життя! Вони вже не школярі, не абітурієнти, вони – студенти!

До першокурсників із привітаннями та найкращими побажаннями звернувся ректор університету, Заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович. Він побажав студентам і їх родинам миру, здоров’я, мудрості, Божого благословення та успіхів у здобутті обраного фаху.

Ректор університету вручив нагороди першокурсникам, які набрали найвищі бали за результатами ЗНО. Звичайно, був і студент нашого факультету Сивець Борис Олександрович – напрям підготовки агрономія – випускник Мелітопольської ЗОШ  I-ІII ступенів №1.

Володимир Миколайович за доброю традицією вручив першокурсникам символічні атрибути: «Ключ від Країни Знань» та «Студентський квиток».

Усіх присутніх  вітали своїми яскравими виступами творчі колективи Центру культури і дозвілля ТДАТУ.

Після урочистостей «першачків» нашого факультету зібрали у в конференц залі, щоб розповісти, яке насичене та активне студентське життя чекає на них.  Про це розповідала ….. Декан нашого факультету, Іванова Ірина Євгеніївна, побажала першокурсникам наполегливості у досягненні нових висот.

Дорогі першокурсники, успіхів вам у навчанні та п’ятірок у залікових книжках!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія