Майже для кожного початок літа це як початок нового життя. Воно асоціюється з канікулами, радістю та святами. І не дивно, що саме 1 червня в перший день літа всі відзначають Міжнародній день захисту дітей.

Як і кожне свято, воно має свою історичну біографію. Після Другої світової війни, коли проблеми збереження здоров’я і благополуччя дітей були як ніколи актуальні, в 1949 році в Парижі відбувся конгрес жінок, на якому прозвучала клятва про безустанно боротьбі за забезпечення міцного миру як єдиної гарантії щастя дітей. Через рік, у 1950 році 1 червня був проведений перший Міжнародний день захисту дітей, після чого це свято проводиться щорічно. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998 р.

Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету, а саме активісти студентського профбюро та студентської ради АТЕ не забувають вітати дітлахів зі святом. Цього року дітлахам, які бавилися в парку ім. М. Горького були подаровані повітряні кульки та солодощі. Дуже приємно бачити посмішку на обличчі дітей в знак подяки за маленькі подаруночки.

Дякуємо профкому та факультету АТЕ за допомогу у проведенні даного традиційного заходу.

Голова студентського профбюро

Бончужна Єлизавета