2-6 червня у святковій, гостинній залі Центру культури і дозвілля ТДАТУ відбувалось урочисте вручення дипломів випускникам усіх факультетів за освітнім рівнем «Спеціаліст».

Диплом – це перша путівка у доросле життя кожної людини, завдяки якій кожен студент має можливість отримати гідну роботу за фахом. Студентські роки – роки становлення як фахівця-професіонала, роки творчості, роки дерзань, роки здобуття нових вірних друзів, роки першої любові, роки дорослішання. На жаль, для випускників прийшов час проститися з великою та дружньою студентською сім’єю ТДАТУ.

Дипломи отримали 342 випускники 5 курсу ОКР «Спеціаліст»:

124 випускники механіко-технологічного факультету (із них 9 отримали дипломи з відзнакою), 36 випускників енергетичного факультету, 81 випускник факультету економіки та бізнесу (із них 16 отримали дипломи з відзнакою), 38 випускників факультету агротехнологій та екології (із них 7 отримали дипломи з відзнакою), 63 випускники факультету інженерії і комп’ютерних технологій (із них 4 отримали дипломи з відзнакою).

На урочистому зібранні ректор університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович та декани всіх факультетів привітали студентів з успішним завершенням навчання, отриманням дипломів, висловили слова настанови на майбутнє, побажали їм зайняти гідне місце у житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвячували рідним факультетам, кураторам, викладачам та батькам і випускники. Адже саме ці люди створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту, підтримували та допомагали. Щирі слова вдячності та вітань керівництву, професорсько-викладацькому складу лунали і від батьків, які прийшли розділити радість у цей день зі своїми дітьми.

Захоплюючі пісенні композиції солістів вокальної студії «Колаж» Центру культури і дозвілля, квіти і сяючі посмішки у залі – це все створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя. Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо упевненості в собі, непохитної віри у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

Юлія Кондратюк, начальник РВВ

Олеся Данилюк, прес-служба ТДАТУ