25 квітня діти, які виїхали з Мелітополя та Мелітопольського району і тимчасово проживають у м. Запоріжжя, зібралися в “Освітньому хабі” у Центрі соціального захисту і підтримки щоб взяти участь у цікавому тренінгу “Садівництво на смак, або модні тенденції садівництва та рослинництва”.

Викладачами кафедри садівництва та рослинництва ім. професора В.В. Калитки було підготовано насичену розважальну програму для запрошених гостей.

В межах заходу школярі позмагалися в інтерактивній грі “Садівництво на смак”, де дізналися про цікавинки зі світу рослин.

Викладачі кафедри провели майстер-клас з дегустації різних сортів яблук (Ред Чіф, Голден Делішес, Джонаголд Декоста, Глостер). Учасники заходу виявили чималу зацікавленість в представленій експозиції.

Також гостям було представлено пізнавальний матеріал на тему “Модні тенденції садівництва та рослинництва”. Присутні дізналися про:

• “таблицю смаків” яблук
  • які яблука корисніше: червоні, жовті, зелені?
  • 10 популярних сортів яблук в Україні
  • квадратні кавуни
  • гарбузові макарони
  • корисні лагенарії
  • незвичні модні огірки
  • вирощування мікрогріну
  • що таке Маш?
  • вертикальні ферми
  • технологію гідропоніки
  • використання фітоламп в домашньому квітникарстві
  • застосування дронів в агрономії
  • геоінформаційну систему
  • мобільні додатки для агрономів

Гості отримали багато нових знань та емоційний заряд від проведеного майстер-класу. Всі пішли додому задоволеними та зі смачним подарунком.