У 2020 році комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР обрав онлайн формат для відзначення Дня пам’яті та примирення.
З 24 квітня за ініціативи обласного центру патріотичного виховання молоді стартувала поетична онлайн-акція до Дня пам’яті та примирення “Пам’ятаємо. Перемагаємо.”,в якій було запропоновано взяти участь шкільній та студентській молоді, а також за бажанням могли долучитися керівники та батьки молодих людей Запоріжжя та Запорізької області.
За умовами акції потрібно було підготувати вірш національно-паріотичного спрямування, записати відео декламування поезії та завантажити файл на сервіс YouTube.

Учасники театральної студії “Мост» (керівник Віталія Нікітіна) із задоволенням взяли активну участь у акції. Творча молодь ТДАТУ: Надія Шац, Олександра Мінченко, Сергій Тимко, Владислава Цвігун, Артем Клик, Вікторія Невідомська записали відеоролики і представили на конкурс. Кожен з учасників вибрав поезію, яка торкається його душі та серця, передає емоції від поетичного слова, пронизаного патріотичною лірикою.

Відео будуть розміщені протягом двох тижнів з 27 квітня до 8 травня на сторінках Центру патріотичного виховання молоді у соціальній мережі Фейсбук та Інстаграм .

Чекаємо виступи нашої творчої молод, впевненні – наші найкращі!

Відділ інформації та аналітики ЦІТІС,
за матеріалами ЦКІД