28 квітня 2017 року на базі навчально-практичного центру ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці був проведений міський семінар з питань охорони та умов праці з керівниками та фахівцями підприємств, установ міста на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

На семінар були запрошені: заступник міської голови Сироватка В.М., головний державний інспектор головного управління Держпраці України у Херсонській області Хмельов Анатолій Геннадійович, начальник відділу відділення ВД ФСНВ у м. Нова Каховка Овчинкин В.А., заступник начальника управління соціального захисту населення Левицький Л.В., державний інспектор праці Пулинець Н.В., а також керівники служб охорони праці ПАТ «Херсоноблагробут» Нікіфорова Л.М., ПАТ «Енерджи продакт» «Завод будівельних матеріалів» Шашликов С.В.

Відкрив семінар вступним словом заступник директора з АГР ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» Дубина Д.А.

Наступним до учасників семінару з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці звернувся заступник міського голови Сироватка В.М.

Студенти коледжу Карась А., Таран В. та Сидоренко Б. та викладач Філіпенко Ю.Д. представили презентації та реферати на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Хмильов А.Г. розповів про порядок організації роботи з охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки. Наступний доповідач Овчинкин В.А. проінформував про стан виробничого травматизму та профзахворювань по м. Нова Каховка. Левицький О.В. доповів про роботу по договорам підряду. Пулинець Н.А. ознайомила з адміністративною відповідальністю за порушення законодавства про працю. Керівники служб охорони праці Нікіфорова Л.М. та Шашликов С.В. поділилися з присутніми особистим досвідом щодо організації роботи з профілактики нещасних випадків на виробництві.

У ході семінару були розглянуті конкретні питання, пов’язані з профілактикою виробничого травматизму, дані відповіді на чисельні запитання учасників семінару.

Заступник міського голови Сироватка В.М. підвів підсумки семінару, на семінарі були присутні 63 представники підприємств, установ та організацій м. Нова Каховка.

Інженер з охорони праці Таран С.М.