У цьому році Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного став представником аграрних закладів вищої освіти сходу України, де буде реалізовуватися новітня магістерська програма «Агрокебети».

Це ноу-хау впроваджене на факультеті агротехнологій і екології на кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки . 14 вересня відбулось перше заняття здобувачів вищої освіти зі спеціальності 201 – Агрономія, які навчатимуться в рамках новітнього магістерського проєкту «Агрокебети».

Освітній процес було розпочато з дуже цікавої та важливої дисципліни «Особиста результативність, комунікативна ефективність», яка проходила у вигляді тренінгу. Під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри маркетингу Анастасії Коноваленко, студенти мали змогу не тільки познайомитися, а і закласти фундамент для формування потужного та дружнього колективу.

До речі, проходило заняття на свіжому повітрі, студенти від такої форми навчання були у захваті.

Кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки