У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась зустріч представників Вищої школи туризму та екології Польського університету в Сухій Бескидській з викладачами та студентами спеціальностей: готельно-ресторанна справа, економіка, туризм, екологія та комп’ютерні науки.

У ході зустрічі студенти ТДАТУ дізналися про унікальні можливості та умови навчання за програмою подвійного диплому у Польському університеті туризму та екології.

Пані канцлер Марія Гржечинки продемонструвала навчальний план підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня освіти. Вона ознайомила з правилами вступу та умовами прийому, навчанням та стажуванням студентів ТДАТУ у Вищій школі туризму та екології в Сухій Бескидській.

Програма подвійного диплому зацікавила багатьох студентів Таврійського ДАТУ, багато хто з них планує скористатися можливістю та опройти навчання у Польщі.

Кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи