Наприкінці минулого тижня на кафедрі комп’ютерних наук ТДАТУ відбувся круглий стіл настільних ігор.

Учасники заходу, а це студенти кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування ім. В.М. Найдиша під керівництвом асистента кафедри КН Андрія Мозговенка, демонстрували майстерність у двох популярних іграх: соціальної – «Ми приречені» та економічно-стратегічної – «Монополія».

Не дивлячись на стрімкий науково-технічний прогрес, коли все більшу популярність набирають електронні ігри та розваги, не втрачають своєї актуальності і настільні ігри. Цьому сприяють декілька факторів:

1.Настільні ігри призначені для двох і більше учасників і є відмінним способом спільного проведення часу.
2. За одним столом можуть зібратися представники різних вікових поколінь (діти, дорослі, старше покоління)
3. Ігри універсальні з точки зору часу і місця гри. Будинки, на дачі, на відпочинку, в літаку … – все що вам знадобиться це коробка з грою.
4. Настільні ігри розвивають ваші навички і знання, заохочують спілкування, розвивають уяву, логічне / абстрактне мислення, комунікативні навички тощо.

Кафедра комп’ютерних наук