На цьому тижні в стінах університету розпочала свою роботу «Академічна студія ТДАТУ». На першому занятті з вітальним словом від імені ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева до слухачів студії звернувся проректор з НПР Олександр Ломейко. Він побажав майбутнім студентам наполегливості та успіхів у навчанні.

Протягом семи місяців під керівництвом висококваліфікованих викладачів університету слухачі студії мають можливість якісно підготуватися до проходження ЗНО з української мови та літератури, математики, англійської мови та успішно його скласти. На майбутніх абітурієнтів також чекає проходження різноманітних тренінгів; участь у студентському житті університету; знайомство зі спеціальностями ТДАТУ та з особливостями проходженням міжнародних практик і стажувань; зустрічі з роботодавцями тощо.

«Академічна студія» допомагає учнівській молоді краще адаптуватися до навчання у закладі вищої освіти та вирішити питання щодо вибору своєї майбутньої професії.

За результатами неформальної освіти у «Академічній студії» слухачі отримають сертифікат, на підставі якого після вступу до ТДАТУ отримані результати навчання будуть визнані, а кредити перезараховані з відповідних навчальних дисциплін під час подальшого навчання в нашому університеті.

Набір до «АКАДЕМІЧНОЇ СТУДІЇ ТДАТУ» триває! (навчання БЕЗОПЛАТНЕ).

Запрошуємо всіх бажаючих!

Звертатися за адресою: м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18, корпус 1, поверх 2, кабінет 1.202.

Телефони для довідок: +38 (0619) 42-10-03, +38 (0619) 42-31-27, +38(098) 499-17-04 (моб.)

Крокуйте в майбутнє – з ТДАТУ! САМЕ ТУТ ВАША МРІЯ!

Відділ профорієнтації та довузівської підготовки