Студентська рада факультету економіки та бізнесу ТДАТУ започаткувала серію інтелектуальних вікторин для першокурсників.

Перший захід «Спритний економіст» було присвячено Всесвітньому Дню економіста. Вікторина відбулась 14 жовтня на інтернет-платформі Kahoot. В ній взяли участь першокурсники з усіх спеціальностей факультету. Наші нові члени великої родини ФЕБівців активно і завзято виконували завдання, розмірковували над відповідями та просто гарно проводили час.

Вікторина буда спрямована на інтелектуальний розвиток студентів, ріст самореалізації, швидке логічне мислення і розвиток інтуїції.

Гра вийшла цікавою, яскравою, захоплюючою, емоційною та пізнавальною.

Студенти отримали гарні спогади, чудовий настрій, перевірили свої знання і вдачу.

Протягом гри постійно змінювалась турнірна таблиця. Програма також фіксувала тих учасників, які давали поспіль кілька правильних відповідей.

За підсумками вікторини на п’єдестал переможців піднялись:

– Поліна Моторина – група 12-ЕМ_К – ІІІ місце;
– Альона Семенюк – група11-ПУ – ІІ місце.

Символічно, що саме в День українського козацтва перемогу отримав єдиний хлопець, що взяв участь у грі, – Віктор Камбуров з групи 11-ЕМ_П.

Цікаво, що усі інші учасники поступились третьому місцю лише в 1-2 бали!

Вітаємо всіх учасників і наших переможців!

Бажаємо їм розвиватися і надалі та зростати над собою.

Чекаємо у наступних наших заходах!

Студентська рада ФЕБ