8 жовтня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулась конференція трудового колективу.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про внесення змін до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
2. Про посаду радника ректора Університету.
3. Зміни у складі комісії з контролю фінансової діяльності Університету.
4. Зміни в складі правління БО «БФ Таврія».
5. Різне.

Провідний юрисконсульт ТДАТУ Владислав Лабенко повідомив, що на виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови, як державної» та наказу МОН №974 «Про приведення у відповідність статутів закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти», необхідно внести зміни до Статуту ТДАТУ.

На останньому засіданні Вчена рада ухвалила рішення щодо подання на погодження Конференції трудового колективу ТДАТУ внесення змін у розділ 4 пункт 4.1.2. Ректор університету в межах наданих йому повноважень, зобов’язаний володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання своїх службових обов’язків, а також мати Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою.

У розділ 7 пункт 7.2 внести в такій редакції: « Науково-педагогічні працівники університету зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків. Володіння засвідчується документом про повну середню освіту або Державним сертифікатом».

Зміни в Статут одноголосно підтримали делегати Конференції.

Проректор з НПР Олександр Ломейко доповів, що у відповідності до пункту 8 ст. 34 Закону України «Про освіту», а також пункту 4.1.6. Статуту ТДАТУ «Рішення про призначення радником ректора за рахунок власних надходжень Університету приймається за поданням вченої ради Університету рішенням конференції трудового колективу Університету». На цю посаду може бути призначена особа, яка працювала на цій посаді не менше як 10 років підряд,

За ініціативи та клопотання Наглядової ради та підтримки вченої ради, вчена рада університету вносить на Конференцію трудового колективу питання щодо підтримки кандидатури ректора ТДАТУ, професора, д.т.н., члена-кореспондента УААН Володимира Кюрчева. Володимир Миколайович, ректора Таврійського ДАТУ з 2006 року, на посаду радника ректора.

Володимир Миколайович 15 років очолював ТДАТУ, у різні часи він обіймав посади: керівника відділу міжнародних зв’язків та проректора з наукової роботи. Завдяки Володимиру Кюрчеву, в Університеті було суттєво покращено матеріально-технічну базу, започаткована системна профорієнтаційна робота і, як слідство, відкриті нові спеціальності. Про позитивні зміни може розповісти кожен співробітник закладу вищої освіти, – підсумував Олександр Ломейко.

Делегати Конференції трудового колективу одноголосно підтримали кандидатуру Володимира Кюрчева на посаду радника ректора ТДАТУ.

Також на конференції були внесені зміни у складі комісії з контролю фінансової діяльності Університету та у складі правління БО «БФ Таврія».

Редакційно-видавничий відділ