22 жовтня 2018 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся воркшоп «Участь молоді – право на зміни» від Демида Майорникова за ініціативи голови ГО «ЦеГрін «ТАВРІЯ», депутатки Мелітопольської міської ради Ірини Славової.

Відкрив цей захід перший проректор ТДАТУ Олександр Скляр, який наголосив, що саме заклади вищої освіти є центрами громадського життя, здійснюють велику просвітницьку роботу щодо духовного та культурного відродження місцевої громади. До воркшопу долучився заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров, яких своєю доповіддю закликав молодь Мелітополя до активної участі у житті міста. Ганна Ортіна, завідувач кафедри Публічне управління, адміністрування та право, сфокусувала увагу на можливості розвитку себе як особистості для формування успішного суспільства. У заході приймали участь представники ЗВО, коледжів, шкіл міста та молодь, що прагне до змін.

Воркшоп проводився  координатором молодіжної контактної групи за підтримки ОБСЄ та молодіжним делегатом від України до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, представником молоді від України на міжнародних заходах Демидом Майорниковим.

В рамках заходу  учні та студенти міста ознайомилась з Переглянутою Європейською хартією про участь молоді в місцевому та регіональному житті, з правами людини. З учасниками поділилися азами медіаграмотності та проектного менеджменту, успішними кейсами і цікавими проектами. Молоді допомогли  створити діалогову платформу між молоддю та органами місцевого самоврядування для подальшої успішної співпраці з Молодіжним Парламентом Мелітополя.

Захід відбувся за підтримки ОБСЄ та Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, німецько-української платформи «Київський діалог», Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області та Таврійського державного агротехнологічного університету.

Міжнародний відділ