26 жовтня 2016 р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті пройшов Фестиваль КВН в рамках Кубка ректора.

Чудовий настрій протягом двох годин забезпечували команди всіх факультетів: команда механіко-технологічного факультету «Tipo4ki», команда енергетичного факультету «Плюс на мінус», «Хороша команда» факультету економіки і бізнесу, «Всюди буду» факультету інженерії та комп’ютерних технологій і «П’ятий корпус» факультету агротехнологій та екології.

Щоб насолодитися веселими жартами до актового залу завітало чимало глядачів. Ведучим вечора гумору був Віктор Криворотько. Оцінювали виступи талановитих команд директор клубу КВН ТДАТУ Олена Олегівна Васильченко, КВНщик Андрій Павленко, КВНщик Володимир Франтішков, головний спеціаліст міського управління у справах молоді та спорту Тетяна Несват, головний редактор мелітопольської відкритої ліги КВН «Мелок» Сергій Єфімов, капітан команди КВН «УТ-1» університету Богдан Андрєєв, голова студентської ради ТДАТУ Ірина Кондратенко.

Гра була досить напруженою. Учасники мали змогу показати свої таланти під час трьох конкурсів: «Візитка», «Фоторозминка» та «Біатлон». У першому конкурсі команди представляли себе, тішили глядачів влучними жартами, цікавими сценками із життя, піснями та незвичними танцями. У другому конкурсі гравцям необхідно було за 30 секунд придумати оригінальну веселу фразу до зображень на екрані. У третьому конкурсі команди по черзі читали по два жарти, після кожного кола одна з команд залишала конкурс з певною кількістю балів.

Обрати переможця було не так легко, адже команди грали на  високому рівні. За результатами гри журі розподілило місця таким чином:

І місце – «Всюди буду» факультету інженерії та комп’ютерних технологій;

ІІ місце – «Хороша команда» факультету економіки і бізнесу;

ІІІ місце – «Tipo4ki» механіко-технологічного факультету;

IV і V місце (по 9 балів) розділили команди «5-й корпус» факультету агротехнологій та екології та «Плюс на мінус» енергетичного факультету.

Кращим гравцем став учасник команди «Тіпочки» Мурат Абдурахманов.

Сміх — це запорука здорового життя. Це й довели студенти ТДАТУ запальною грою в КВН. Ніхто із глядачів не покинув актової зали без посмішки на обличчі. Бажаємо гравцям нашого вищого навчального закладу натхнення, творчих успіхів у подальших іграх, зберігати запал і настрій, ділитися своїм гумором, адже КВН – це життя!

Олеся Данилюк, прес-служба ТДАТУ

Фото Ганни Бовкун