Студенти 4 курсу, спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», в рамках курсу «Зовнішньоекономічна діяльність» взяли участь у тренінгу «Експортні ринки: сучасні підходи до адаптації та логістики продуктів».

Інтерактивний тренінг було організовано до 90-річчя заснування ТДАТУ та 20-річчя кафедри маркетингу.

Тренінг був насичений практичними порадами щодо зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання, приділялося багато уваги деталям адаптації експортної продукції до кожного фактору зовнішнього та внутрішнього середовища, деталізовано ключові моменти організації міжнародної логістики.

Участь у заході дала можливість студентам попрацювати в командах зі студентами інших ЗВО України, опрацювати методику РЕSTEL-аналізу, детально дослідити завдання і цілі кожної логістичної операції, навчитися обирати найбільш відповідні експортно-імпортним умовам угоди ІНКОТЕРМС.

Студенти висловлюють подяку організаторам тренінгу за дуже цікавий та продуктивний захід. Вони отримали багато важливої та корисної інформації. Окрема подяка тренерам: Георгію Чернявському та Анні Бондарь, які подали матеріал в дуже цікавій динамічній формі, професійно та доступно.