Війна, яка була спричинена через повномасштабне вторгнення росії на територію України, вже забрала тисячі життів мирних жителів. Через агресію рф й досі гинуть люди. У перший день війни від ворогу загинув і студент Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

17-річний Емір Білялов загинув у перші години повномасштабного вторгнення росії в Україну. 24 лютого о 7.00 в оселю його батьків на Херсонщині влучив снаряд. Хлопець саме був у батьківській хаті — приїхав на період дистанційного навчання.

Емір отримав осколкове поранення черевної порожнини, лівого передпліччя, множинні осколкові порізи тіла та поранення обличчя. Травми були смертельними.

Емір народився у Криму, останні роки жив у Мелітополі, навчався у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на факультеті енергетики та комп’ютерних технологій. Захоплювався художнім мистецтвом та цифровим малюванням.

«Емір закінчив школу з золотою медаллю. Він створював дивовижні малюнки, був дуже здібною, розумною та доброю людиною», – розповіла старша сестра загиблого юнака.

Здавалось би – у хлопця попереду велике та щасливе життя, однак, через російську агресію, його назавжди забрало небо.

У наших серцях назавжди залишиться світла пам’ять про Еміра.