Делегація науковців Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на чолі з ректором, професором Сергієм Кюрчевим третього жовтня взяла участь у фінальній конференції проєкту Erasmus+ #DigEco Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку. Фінальна зустріч була організована в університеті Миколаса Ромеріса в Каунасі.

Проєкт передбачав осучаснення навчальних планів та програм економічного спрямування щодо діджиталізації бізнесу. Україна була представлена п’ятьма університетами: Приазовський державний технічний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет ТДАТУ, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Державний університет Житомирська політехніка, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. На зустрічі також були присутні партнери Університету прикладних наук Гамбурга (Німеччина) та Університету Марібора (Словенія). Партнери проекту знайшли мужність і сили та реалізували проект під час пандемії та військових дій.

За три роки реалізації проєкту, ТДАТУ у рамках роботи консорціума досяг надзвичайних результатів: відкрита цифрова лабораторія ViDEl, осучаснені освітні програми, що пов’язані із питаннями цифровізації економіки, розроблені та оцифровані 13 економічних курсів, організована Міжнародна науково-практична конференція, проведено курси для підприємців, організований всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, опубліковані монографія та навчальний посібник англійською мовою, розроблені методичні рекомендації щодо навчання здобувачів з особливими потребами.

Дякуємо партнерам за співпрацю та сподіваюсь на подальшу участь у сумісних проєктах!