2-6 жовтня 2023 року в гібридному режимі, з основним місцем проведення у Києві проходить 8-ма Міжнародна матеріалознавча конференція «HighMatTech-2023».

Даний захід раз на два роки організовують Українське матеріалознавче товариство імені Францевича, Інститут проблем матеріалознавства імені Францевича та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Метою конференції є сприяння обміну ідеями та обговорення наукових результатів у створенні, дослідженні та застосуванні новітніх матеріалів, а також налагодження контактів між провідними фахівцями в галузі матеріалознавства.

Цьогоріч участь у даній конференції взяла кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри вищої математики та фізики Альона Дяденчук. Науковиця представили результати дослідження «Modeling of photovoltaic characteristics of a TiO2/porous-Si/Si-based heterojunction solar cell» у роботі конференції в секції «Низькорозмірні та наноматеріали».

Щиро дякуємо організаторам конференції за можливість долучитися до такого масштабного науково-практичного заходу.